20 Ekim 2015 Salı

Oto Ekspertiz


Günümüzde otomobil sayısı gün geçtikçe çoğalan bir hal aldı. Krediler yardımı ile herkes otomobil sahibi olabiliyor. Sıfır araç alamayan insanlar ise benim gibi ikinci el arabalara koşuyor. Ben Merterde oturuyorum. İkinci el araç bakarken aşırı dikkatli davranmak gerekiyor. Aksi halde gereğinden fazla nakit ödeyebilirsiniz yalan dolanla yanılabilirsiniz. Kullanmakta Olanları aldatmak çok kolay bundan böyle. Bu yüzden, bu konularda güvenli, profesyonel insanlara başvurmakta yarar görmekteyim. İşinizi şansa bırakmayın bence benim düşüncem kaliteli bir ekspertiz hizmeti Avcılarda ve Bahçelievlerde bulunan oto ekspertiz şirketi ile görüşüp otomobil için fikir sahibi olanız olacak.
 Fabrika çıkışlı alanların kafası çok fazla sorunsuz olur. Otomobil temiz kilometresi sıfır, kazası vs hiçbir şeyi yoktur. Lakin ikinci el otomobil öyle olmuyor ne yazık ki. İkinci el otomobilleri seçerken çok fazla dikkatli davranmak gerekiyor. Yoksa türlü süslü sözler ile sizi kandırmaları çok fazla pratik olmakta. Yanıltılmak istemiyorsanız siz de benim bunun gibi arabayı alın Avcılar ve Bahçelievler araç ekspertiz servislerine götürebilirsiniz. Orada otomobilin a dan z ye her şeyine bakmaktadırlar. Yani otomobilden anlamak bir yere kadar. Bu işi profesyonel olarak oluşturan profesyonel insanların eline bırakmak  en güveniliri gerçekten de. 
Üstelik insan gücüyle ve beyniyle tespit yapılamayan otomobil içi sorun ve arızalar, en yeni teknolojiye sahip makineler ile çok aşırı basit ve güvenilir şekilde ortaya çıkartılıyor. Güven konusunu kendine ilke edinmiş bir kuruluş olması çok aşırı mühim bir şeydir. Önceden telefonla görüşme aldım ve görüşme günü aracı götürdüm. Avcılar oto ekspertize beni hiç vakit kaybetmeden aldılar. Buraya geldiğimde vasıtayı devrettiğim andan itibaren araç ayrıntılı bir teste alındı. Arabanın her detayına bakıldı. Sıkıntı mevcut ise nerde mevcut ve ne sebepten ötürü mevcut olduğuna bakıldı. 
Tüm bu incelemelerin ardından ise bana sayfalar biçiminde bir sonuç çıkarıldı. Bu dokümanda ise otomobil hakkındaki bütün kapsamlı bilgiler yer almaktaydı. Ben de bunlara göz önünde bulundurarak fikir aldım ve aracı almaktan caydım. Nedeniyse bildiğim şeyler aslında bana eksik şekilde aktarılmıştı.
http://aloeksper.com/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder